В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №2743

Улично осветление

Начало
15.08.2023
ID:
2743

Неработещо улично осветление

Място/адрес: Ул" Цар Иван Асен"117

Описание: Уличното осветление работи, но само през деня.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител