В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №2742

Дърво което навлиза в фасадата на блок 3/5

Начало
14.08.2023
ID:
2742

Друго

Място/адрес: Еконт Запад

Описание: От повече от година съм подал сигнал в община Асеновград за плодово дърво което се нарушава санираната фасада на блок 3/5


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 17.08.202308:33
    Здравейте, уведомяваме Ви, че беше извършена проверка на място. Ще бъде възложено на фирма- изпълнител да извърши санитарно почистване на дърветата, които са в близост до блока. Санитарното почистване ще бъде извършено през есенно-зимния сезон.
  • 15.08.202308:14
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали