В процес 186 Приключени 2716

Сигнал №2741

Отново разсипани отпадъци след изпразване на контейнерите!

Начало
14.08.2023
ID:
2741

Отпадъци/почистване

Подаден от: Йоана Ташева

Място/адрес: ул. „Искра“ 21, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Днес сутринта (14.08.2023), след изпразване на контейнерите от комунални услуги на ул. Искра , ги намираме оставени отново в нелеп вид… Боклуците се разнасят от вятъра по цялата улица. За съжаление това не е за първи път!


Статус: Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

История на промените

  • 30.08.202314:35
    Уважаема г-жо Ташева, община Асеновград е възложила почистване на разпилените отпадъци около контейнера, намиращ се на ул. „Искра“ - срещу №7. Отпадъците са почистени на 22.08.23 г.
  • 15.08.202308:13
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали