В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №2740

Невъзможност за плащане

Начало
14.08.2023
ID:
2740

Друго

Подаден от: Иван Костадинов

Място/адрес: ул."Стоян Джансъзов"5

Описание: Искам да ви уведомя, че за втори път не успявам да платя такса на ПОС терминалното устройство, което се намира на касата в Информационен отдел.Плащам винаги безкасово, но устройството не може да работи с телефона , където ми е картата.Моля, специалистите да отстранят проблема, защото има и други случаи, при които не може да се плаща безкасово със смартфон.Плащам редовно по този начин и само на Касата на Информационния отдел на Общината не е възможно.Благодаря!


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 05.09.202308:23
    Здравейте, уведомяваме Ви, че беше извършена справка в банката поддържаща ПОСТ устройството за посоченият ден, в който не сте успял да извършите плащане. Проверката установи, че няма отказана транзакция.
  • 15.08.202308:13
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали