В процес 186 Приключени 2716

Сигнал №274

Детска площадка

Начало
01.07.2020
ID:
274

Опасна детска площадка

Подаден от: Десислава

Място/адрес: Квартал Баделема

Описание: Здравейте! Бих искала да съобщя за повредена детска площадка в кв. Баделема до блок 15. Счупена и липсваща настилка на площадката. Счупени са и двете люлки,пързалката също има нужда от обновяване! Кошчетата за боклук също имат нужда се заменят с нови.Пясъчникът също е целият в трева.Моля да я проверите и по възможност да се поправи за да има къде да играят децата ни..


Статус: Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител