В процес 157 Приключени 2633

Сигнал №2739

Изключително мръсна видима част в центъра на квартал Запад

Начало
14.08.2023
ID:
2739

Друго

Подаден от: Мая Чокоева

Място/адрес: ул. „Лозница“ 105, 4232 жк. Запад, Асеновград, България

Описание: Изключително замърсена площ отстрани на игрище за игра на децата. Площта е видима и достъпна за всички, и е изпълнена с ужасно много боклуци. Освен , грозна като гледка, вярвам е и опасна за здравето, защото разлагане на боклуци води до поява на множество бактерии, вируси и болести.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 30.08.202314:28
    Уважаема г-жо Чокоева, ще бъдат пренасочени работници от фирма „КМД” за почистване на ул. ”Лозница” №10 на междублоковото пространство до игрището. При повторно възникнали въпроси може да се обърнете на тел.: 0331 20 304.
  • 15.08.202308:12
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали