В процес 192 Приключени 2653

Сигнал №2738

Подръжка на моста до спортна зала "Асеновец"

Начало
13.08.2023
ID:
2738

Неработещо улично осветление

Подаден от: Павлин Коцев

Място/адрес: Asenovgrad, B.Ikonomov St 19, 4230 Асеновград, България

Описание: Сигнал свързан с моста до спортната зала"Асеновец" От Павлин Костадинов Коцев Здравейте, Към настоящият момент 13.08.2023г моста до спортната зала „Асеновец”е в смущаващ вид – затревен в края с малки храсти, изпочупени лампи . Последните са изпочупени в по-голямата част на улица „Княгиня Евдокия” водеща към него. Тротоара на улицата покрай спортната зала е почти напълно заличен от трева и на практика неизползваем. Моя въпрос е какво се случва? Защо общината не изпълнява едно от основните си задължения - подръжка на градската инфраструктура, в случая мост, осветление и тротоари. Пари ли няма? Капацитет ли няма? Желание ли няма? Града все пак не е само кв. Запад, градинките в центъра и няколко кръгови. Павлин Коцев 13/08/2023г. гр.Асеновград ул."Бойка войвода" 3, ет1, ап1.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 04.09.202302:24
    Уважаеми г-н Коцев, беше извършена проверка на място от служители на отдел „Екология и околна среда“. Установи се, че има израснала тревна растителност върху тротоарната площ на ул. „Бойка войвода“, разположена до Спортна зала „Асеновец“. Косенето на тревни площи в Асеновград се извършва по график. Възложено беше на фирмата изпълнител мястото да бъде включено в графика и да се окоси тревата върху тротоарната площ. На 29.08.23 г. мястото е окосено.
  • 14.08.202308:23
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали