В процес 196 Приключени 2657

Сигнал №2736

Неосветена улица

Начало
13.08.2023
ID:
2736

Неработещо улично осветление

Подаден от: Борислав Кърмаджиев

Място/адрес: Ул. Найден Геров 3, кв. Долни Воден

Описание: Улицата е неосветена, поради неработещо улично осветление!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител