В процес 94 Приключени 2818

Сигнал №2735

Тротоар и велоалея от кв .Запад до кв.Д.Воден

Начало
13.08.2023
ID:
2735

Друго

Подаден от: Дафчева

Място/адрес: АСЕНОВГРАД, гр. АСЕНОВГРАД [4230] ул. ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ No 91-93

Описание: Липса на тротоар между кв Запад и кв.Долни Воден и евентуално изграждане на велоалеея-няма тротоар от едната страна изобщо а от другата страна(откъм Г.Воден ) на места има,на други места е в бурени а на други изобщо го няма!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 22.11.202311:14
    Уведомяваме Ви, че ремонтни дейности в указания участък ще бъдат предложени за изпълнение в Инвестиционната програма на община Асеновград за 2024 година. Ако се приемат ще се пристъпи към последващи действия.
  • 14.08.202308:21
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали