В процес 196 Приключени 2657

Сигнал №2734

Тротоар и велоалея от кв .Запад до кв.Д.Воден

Начало
13.08.2023
ID:
2734

Друго

Подаден от: Дафчева

Място/адрес: АСЕНОВГРАД, гр. АСЕНОВГРАД [4230] ул. ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ No 91-93

Описание: Липса на тротоар между кв Запад и кв.Долни Воден и евентуално изграждане на велоалеея-няма тротоар от едната страна изобщо а от другата страна(откъм Г.Воден ) на места има,на други места е в бурени а на други изобщо го няма!


Статус: Приключен
Оценка: 2 от 1 потребител