В процес 192 Приключени 2653

Сигнал №2732

Внимание

Начало
12.08.2023
ID:
2732

Опасна сграда или съоръжение

Подаден от: Мария

Място/адрес: Асеновград / Asenovgrad

Описание: Много опасно. Да се премахне


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител