В процес 98 Приключени 2601

Сигнал №2730

Намерана умираща котка

Начало
12.08.2023
ID:
2730

Друго

Подаден от: Ивана коюмджиева

Място/адрес: Княгиня Евдокия 1

Описание: Котка която беше намерена котка умираща и бремена. Котки е била вижда със седмици така да лежи от съседи така умираща.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител