В процес 44 Приключени 1506

Сигнал №273

Горни Воден

Начало
01.07.2020
ID:
273

Въпрос

Място/адрес: ул. „Свети Кирик“ , 4247 кв. Горни Воден, Асеновград, България

Описание: Здравейте, въпросът ми е КОГА ще бъде отремонтирана улица "Свети Кирик"? Предполагам сте наясно, че Горни Воден е квартал на Асеновград и е редно Общината да се погрижи за основната улица в квартала.


Статус: Приключен
Оценка: 2 от 1 потребител

История на промените

  • 02.10.202013:11
    Уважаема г-жо Кралева, ремонтът на улицата е завършен.
  • 15.09.202017:18
    Уважаема г-жо Кралева, строително-ремонтните дейности на обекта вече стартираха.
  • 18.08.202010:34
    Уважаеам г-жо Кралева, вече е избран изпълнител. В момента тече срокът за обжалване, след изтичането на който предстои да започнат строително-ремонтните дейности.
  • 20.07.202009:53
    Уважаема г-жо Кралева, възстановяването на асфалтовата настилка ще бъде възложено към текущия ремонт за 2020 г.
  • 01.07.202011:22
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали