В процес 78 Приключени 2374

Сигнал №2727

Неработещо осветление

Начало
09.08.2023
ID:
2727

Неработещо улично осветление

Подаден от: Ангел Ангелов

Място/адрес: Ул.Средна гора

Описание: Уличната лампа гасне и не работи постоянно.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител