В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №2726

Опасна дупка!

Начало
09.08.2023
ID:
2726

Опасна улична дупка

Място/адрес: XWV8+M5 Мулдава, България

Описание: Дълбока дупка с остри ръбове на околовръстния път.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител