В процес 94 Приключени 2818

Сигнал №2724

Поставяне на ограничители на скоростта тип ,,легнал полицай''

Начало
09.08.2023
ID:
2724

Друго

Подаден от: Илия Василев

Място/адрес: стоян джансъзов

Описание: Здравейте, Бих искал да предложа полагането на ограничители на скоростта на ул,,Стоян Джансъзов'' започваща от училище Цар Иван Асен II (Цветните) При спускане от училището по пътя към Долни воден,колите развиват изключително висока скорост.Улицата е с чисто нов асфалт,за което мога да поздравя общината,но преди ремонта имаше изкуствените неравности.които бяха премахнати не знайно защо.В квартала има много детски площадки,на които играят нашите и вашите деца.Особено след блок 101 и 100 по пътя за Долни воден колите са развили много висока скорост,която е предпоставка за възникване на птп.Моля,ако обсъждате този сигнал да присъствам и аз по възможност.Бих се съгласил да поставим изкуствените неравности на местата,които имаше преди ремонта лично за моя сметка. С уважение: Илия Василев


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 05.01.202415:52
    Уважаеми г-н Василев, на ул. "Стоян Джансъзов" в Асеновград има поставени ограничители за скоростта тип "габър" - на две места по уличното платно. Ще се обсъди възможността за поставяне на още 1 бр. ограничители от другата страна на улицата.
  • 09.08.202315:47
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали