В процес 183 Приключени 2648

Сигнал №2721

Изоставен автомобил

Начало
09.08.2023
ID:
2721

Друго

Място/адрес: Атанас Мишев 64

Описание: Автомобила е изоставен , може би дерегистриран от доста повече от година .


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител