В процес 186 Приключени 2650

Сигнал №2720

Изоставен автомобил

Начало
08.08.2023
ID:
2720

Друго

Място/адрес: Атанас Мишев 64

Описание: Тази кола няма валиден технически преглед и застраховка . Стои неподместена поне 2 години и затруднява паркирането на употребяващи се автомобили.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител