В процес 43 Приключени 1321

Сигнал №272

Дълбока и пропадаща улична дупка

Начало
01.07.2020
ID:
272

Опасна улична дупка

Подаден от: Кирил Кисов

Място/адрес: ул. Цар Иван Асен II 64, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Здравейте, Има голяма дупка на посоченият адрес. Става все по-голяма, може би има и опасност от пропадане на пътя. Изглежда кухо отдолу. Преди време имаше ВиК ремонт на същото място. Моля вземете незабавни мерки, преди да стане сериозен инцидент ! Опасна е, въпрос на кратко време е да стане ПТП. Района е оживен и с натоварено движение.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 06.07.202008:59
    Уважаеми г-н Кисов, в случая се касае за пропадане на земната основа, което се е образувало след ремонтни дейности на ВиК. Сигналът Ви е препратен по компетентност до дружеството. Община Асеновград е уведомила ръководството му, че настилката следва да бъде възстановена.
  • 01.07.202011:22
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали