В процес 193 Приключени 2657

Сигнал №2719

Пропадане на пътя

Начало
08.08.2023
ID:
2719

Пропаднал път

Подаден от: Гергана

Място/адрес: ул. "Шейново" @10

Описание: Тази дупка се появи за 2-3 дни. Всеки ден пропада все повече. Моля, вземете незабавни мерки, за да не пропадне повече и да не се стигне до инцидент.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител