В процес 157 Приключени 2633

Сигнал №2717

Проблем с отводняване на зад блоково пространство

Начало
08.08.2023
ID:
2717

Пропаднал път

Подаден от: Георги

Място/адрес: бул. „България“ 13Б, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Моля общината да вземе адекватни мерки преди да дойде дъждовният период. Има проблем с пропадането на асфалтовата настилка и тротоара, който продължава да се задълбочава. От цялото това пропадане на настилките пропадат избените помещения. Преградите между тях скоро ще рухнат. Явно трябва да има някой смъртен случай, за да се предприемат едни елементарни мерки. Проблемът е преди повече от 5 години и никой от управляващите не взима адекватни мерки. Единствено е необходимо да се оправи наклона на навлизаща та вода в зад блоковото пространство, за да не се задържа до блока. Надявам се след сигнала да се предприемат своевременни и бързи действия.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 09.08.202309:52
    Здравейте, информираме Ви, че извършването на подобен тип ремонт трябва да се предложи и приеме в Инвестиционна програма на община Асеновград. Същият ще бъде предложен в Инвестиционна програма 2023 г. и ако се приеме ще се пристъпи към последващи действия.
  • 08.08.202313:39
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали