В процес 186 Приключени 2650

Сигнал №2715

Липсващ / Затруднен достъп

Начало
07.08.2023
ID:
2715

Пропаднал път

Подаден от: Иван Терзиев

Място/адрес: Ул. Гонда Вода 7В, кв. Изток

Описание: В резултат от пропадане е налице затруднен / липсващ достъп на живущите на ул. Гонда Вода 7В, кв. Изток към домовете си.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител