В процес 193 Приключени 2657

Сигнал №2714

Изхвърлени котета .

Начало
07.08.2023
ID:
2714

Безстопанствени кучета

Подаден от: мария стефанова

Място/адрес: георги ангелов

Описание: Изхвърлени котенца на 2-3 дни до контейнера на ул.Поп Ангел Чолаков окло номер 3-5.Котата са в кутия до контейнера ,без майка на улицата и ще умрат ако не се приберат.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 09.08.202308:32
    Здравейте, уведомяваме Ви, че на територията на община Асеновград няма специализиран или спасителен център за настаняване на животни. В тази връзка няма място, където да се приберат, обгрижват и отглеждат котенцата, описани в сигнала Ви. При нужда следва да се обърнете към неправителствените организации за защита на животните за прибиране и обгрижване на котенцата.
  • 07.08.202311:20
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали