В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №2712

Обновяване на улицс

Начало
05.08.2023
ID:
2712

Въпрос

Място/адрес: ул. Капитан Райчо 20

Описание: Здравейте! Предстои ли скоро обновяване на улица Капитан Райчо в участъка от ул. Ал. Стамболийски до ул. Княз Борис Първи? Асфалтът е в лошо състояние, пропаднал на доста места, шахтите по средата на улицата са доста над нивото и, и при проливен дъжд реално не вършат работа си, тротоарите са в потресаващ вид - въпрос на време е някой да падне и пострада сериозно. Всички улици около Болницата се обновиха, остана само този участък от Капитан Райчо. Искрено се надявам, че скоро всички, които живеем тук, ще се радваме на нова и красива улица. Благодаря!


Статус: Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител