В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №2711

Проблеми в детската площадка зад Пожарната.

Начало
04.08.2023
ID:
2711

Опасна детска площадка

Място/адрес: ул. „Речна“ 27, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Детската площадка е в окаяно състояние. Бебешката люлка е счупена през преградата, има опити някой да я лепи със скоч, без успех. Пързалката скърца и се клати. Кончето е с разбити болтове в гредата за стъпване и е въпрос на време дете да падне. Има изпочупени заграждения, през които може да се вмъкне малко/до средно куче и да стане беля, докато тичат малките деца вътре.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител