В процес 61 Приключени 2546

Сигнал №2710

Опасна люлка

Начало
04.08.2023
ID:
2710

Опасна детска площадка

Подаден от: Жаклина Планич

Място/адрес: Близост до пожарната и пазара

Описание: Здравейте! Пиша ви във връзка с една от детските площадки за която отговаряте вие.???? Намира се до пожарната между блоковете. Бебешката люлка е счупена и не можа да се ползва от най малките който като са там искат да се люшкат. Многократно съм виждала да се ползва не по предназначение правила съм не един път забележка и ето, че накрая са я счупили.???? Моля за бърза реакция относно люлката да може да се ползва от нашите и вашите дечица. Благодаря ви предварително!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител