В процес 57 Приключени 2546

Сигнал №2708

Сигнал 2598

Начало
03.08.2023
ID:
2708

Въпрос

Място/адрес: Асеновград ул.Одрин 4

Описание: На 17.07.2023 получих отговор по подаден сигнал от 06.07.2023 с номер 2598.Какъв е срокът,който сте дали за премахване на петела?Няма как да отбелязвате,че сигнала е ПРИКЛЮЧЕН,при положение,че не е.Петелът продължава да кукурига по цял ден и продължава да е затворен(което не е хуманно за самото животно).


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 08.08.202316:51
    Здравейте, уведомяваме Ви, че след извършена проверка на място и издадено предписание със срок се извърши повторна проверка, от която се установи, че петела не е премахнат. Съгласно Наредба за отглеждане на животни, птици и други в жилищни имоти и парцели на територията на Община Асеновград на г-н Теофилов ще му бъде съставен АУАН за неизпълнение на предписание съгласно горецитираната наредба. Уведомяваме Ви, че община Асеновград е административен орган и може да налага само административни наказания, но не може да изземва животни от собствениците им. При несъгласие със взетите административни мерки имате право да се обърнете към Районен съд – Асеновград за разрешаване на Вашия проблем.
  • 03.08.202309:11
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали