В процес 193 Приключени 2653

Сигнал №2707

Опасна дъждоприемна шахта на бус лента

Начало
03.08.2023
ID:
2707

Опасна сграда или съоръжение

Подаден от: Катя Примова

Място/адрес: бул. „България“ 70 В, 4230 Асеновград, България

Описание: Здравейте! Моля да предприемете спешни мерки за обезопасяването на опасна дъждоприемна шахта. От вчера капакът ѝ е изкъртен и стърчи почти вертилно. Намира се върху бус лентата на автобусната спирка за Пловдив срещу квартал "Запад". Създава рискове както за автобуси, така и за немалкото движещи се плътно вдясно велосипедисти.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител