В процес 193 Приключени 2657

Сигнал №2704

Разбито табло на улично осветление

Начало
02.08.2023
ID:
2704

Опасни висящи кабели

Подаден от: Angel Stoev

Място/адрес: Улица Неофит рилски и Антим i разклон

Описание: След регулиране на часовника поради сигнал,че уличното осветление не работи.Най-вероятно таблото е остано с паднали отворени разбити врати. И няма как да е тъй като шкафа железен и пантите са скъсани.Моля за вашата светкавична намеса тъй като там играят деца. А освен това не изглежда да е по никакви правила.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител