В процес 186 Приключени 2650

Сигнал №2703

Преливащи контейнери

Начало
02.08.2023
ID:
2703

Отпадъци/почистване

Подаден от: Ивелина Ламбрева

Място/адрес: ул. „Съединение“ 54, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Липса на сметосъбиране. От около месец липсва дейност от фирмата, която би трябвало да извозва пълните контейнери за разделно събиране на отпадъци. Това важи както за отбелязаното място, откъдето е снимката, така и за всички такива контейнери в района.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 08.08.202316:07
    Здравейте, уведомяваме Ви, че фирмата, която събира и извозва разделно отпадъците от жълтите контейнери на територията на община Асеновград, информира, че е възникнал проблем с техниката, поради което графикът няма да бъде изпълнен така, както е обявен. Община Асеновград благодари на хората за търпението! При обявяването на следващи дати, от страна на фирмата, гражданите ще бъдат уведомени своевременно.
  • 03.08.202308:11
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали