В процес 193 Приключени 2657

Сигнал №2702

Счупена шахта

Начало
02.08.2023
ID:
2702

Опасна улична дупка

Подаден от: Цвета Кацарова

Място/адрес: Ул. Асенова крепост

Описание: Има счупена шахта на тротоара, която загрижени граждани предвидливо са сложили плочка отгоре,за да се избегне инцидент някой да пропадне в нея. Шахтата се намира пред Кулинарен магазин "Сити", преди ОУ "Христо Ботев" гр Асеновград. Моля за вашата спешна намеса преди да се случи инцидент и някой да пострада.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител