В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №2701

Счупена люлка детска площадка

Начало
01.08.2023
ID:
2701

Опасна детска площадка

Място/адрес: Асеновград ул. Речна 29

Описание: Люлката е цялата счупена моля да се смени с нова за да се ползва от децата и за да не е опасна за тях !!!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител