В процес 186 Приключени 2650

Сигнал №2700

Въпрос

Начало
01.08.2023
ID:
2700

Друго

Място/адрес: ул. „Мир“ 3Б, 4231 Център, Асеновград, България

Описание: Здравейте, тези гуми, пълни със бетон, които са сложени от даден съсед, дали са законни? Моля да се провери. Благодаря ви предварително!


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 04.10.202313:02
    Здравейте! По Вашия сигнал с вх. №2700/01.08.23 г. беше извършена проверка. Установено е, че поставените гуми са незаконни. Моля подкрепете сигнала си с информация за лицето, поставило гумите, за да може същото да бъде санкционирано. Отговорът си може да изпратите тук, на тази електронна поща, а именно: signals.asenovgrad@abv.bg . Благодарим за активната гражданска позиция!
  • 02.08.202308:15
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали