В процес 183 Приключени 2648

Сигнал №2699

Изгоряла улична лампа.

Начало
01.08.2023
ID:
2699

Неработещо улично осветление

Място/адрес: XRVC+W7 Лясково, България

Описание: Уличното осветление до сграда с идентификатор : 44834.27.61.4 намираща се в западната част на с. Лясково в близост до дерето не работи. С молба изгорялата крушка да бъде подменена в кратък срок поради това ,че създава неудобство на живущите! Благодаря


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител