В процес 157 Приключени 2633

Сигнал №2694

Поливна система

Начало
31.07.2023
ID:
2694

Теч на вода

Подаден от: Атанас

Място/адрес: Стара планина 9

Описание: В парка на лятното коно е спилана траба на поливната система. Проблемът се мамира на ул.Стара планина срещу номер 9


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител