В процес 34 Приключени 1645

Сигнал №269

Не окастрени дървета

Начало
29.06.2020
ID:
269

Друго

Подаден от: Милена Къдринска

Място/адрес: ул.Освобождение 1

Описание: Здравейте, на 17.03.2020 год. подадох молба са окастряне на липи на ул. Освобождение № 1 с вх. № 94.М.208, но все още нищо не е направено по нея, а липите вече застрашително спушиха цялата улица. Клоните на тази, която е пред входа на кооперацията на ул. Освобеждение 1 опират застрашително във фасадата на апартамента на ет. 3 и бута козирката. Всички липи на тази улица са на възраст над 40 год. /с изключение на 2 по-малки/. Моля дърветата да бъдат огледани и да се вземат необходимите мерки.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 10.08.202011:25
    Уважаема г-жо Къдринска, кастренето на дърветата ще се извърши в подходящо време през есенно-зимния период.
  • 09.07.202014:02
    Уважаема г-жо Къдринска, уведомяваме Ви, че е възложено на фирмата изпълнител да окастри дърво на улица ”Освобождение” №1.
  • 29.06.202016:21
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали