В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №2687

Улично осветление

Начало
27.07.2023
ID:
2687

Неработещо улично осветление

Подаден от: Angel Stoev

Място/адрес: Неофит Рилски 4

Описание: Не работи уличното осветление не светят лампите


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител