В процес 192 Приключени 2653

Сигнал №2683

Недовършен тротоар

Начало
27.07.2023
ID:
2683

Опасна улична дупка

Място/адрес: Ул.Драгоман 20

Описание: От март месец тротоара на ул Драгоман стои като дупка. Общината обещаха плочките да бъдат довършени, подадохме и молба за това,но толкова време няма никакъв отговор и действие. В момента там прилича на кучешка тоалетна,защото и собствениците на кучета не почистват след домашните си любимци,а и уличните котки са в изобилие. Моля да предприемете необходимите мерки,за да довършите тротоара.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител