В процес 183 Приключени 2648

Сигнал №2682

Запушена шахта

Начало
27.07.2023
ID:
2682

Отпадъци/почистване

Подаден от: Илиана Тафрова

Място/адрес: Ул.Орфей 2

Описание: Шахтата е толкова запушена ,че вода изобщо не влиза


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 28.07.202310:05
    Уважаема г-жо Тафрова, компетентните органи за състоянието на канализационната система са ВиК – Пловдив. Уведомяваме Ви, че е изпратено писмо за предприемане на действия по компетентност.
  • 28.07.202308:24
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали