В процес 183 Приключени 2648

Сигнал №2681

Уличното осветление се включва късно

Начало
26.07.2023
ID:
2681

Неработещо улично осветление

Подаден от: Николай Михайлов

Място/адрес: Ул Атанас Маринов

Описание: Уличното осветление на Атанас Маринов и част от Иван Вазов се включва след 22:00 ч, много е неудобно защото нищо не се вижда вечер след като се прибираме втора смяна. Моля да се промени в 21ч


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител