В процес 115 Приключени 2610

Сигнал №2679

отново облепени автобусни спирки

Начало
26.07.2023
ID:
2679

Въпрос

Подаден от: Христо Игнатов

Място/адрес: Асеновград

Описание: драга община Асеновград. Отговорът ви на моя сигнал 26 33 е меко казано смешен.Продължава безконтролното лепене на автобусните спирки. Въпросът ми е каква ще бъде превенцията да не се повтаря отново облепяне на автобусните спирки сега наближават общински избори и тогава ще стане весело не е нормално през месец два общината да отделя време хора и пари в разлепяне на автобусни спирки Вземете се в ръце дотук имате слаб две. благодаря.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 02.08.202312:22
    Здравейте, уведомяваме Ви, че съгласно чл. 13, ал.2 от Наредба за опазване и поддържане на обществения ред, чистотата, строителството и околната среда на територията на Община Асеновград се забранява „Поставянето на изборните материали, освен на определените от Кмета на общината места. В 7- дневен срок след изборния ден представителите на партиите, коалициите и инициативните комитети са длъжни да премахнат поставените от тях предизборни материали.“ В тази връзка преди всички избори общинска администрация предупреждава писмено всички партии, коалиции и инициативни комитети да премахнат предизборните си материали-. При неспазване се вземат мерки по налагане на административни санкции.
  • 26.07.202314:53
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали