В процес 193 Приключени 2653

Сигнал №2676

Непрекъснат тормоз и шум от 2 кучета

Начало
26.07.2023
ID:
2676

Нарушаване на обществения ред/шум от заведения

Място/адрес: ул. „Свети Димитър“ 1, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Ние живеещите на ул. Раковска 12, 14, 16 и 18 сме потърпевши от 24 часовото виене и лаене на 2 кучета от вътрешния двор на ул. Св. Димитър 1. Не е възможно да се спи нормално и спокойно целогодишно, особено лятото! Отделно се разнася непрекъснато зловонна миризма от изпражненията на кучетата в двора на кооперацията на Раковска номер 16. Не можем да стоим в двора от миризми те. Кучетата са големи и лаят много силно. Не сме забелязали собственика да ги разхожда, по този начин не им усигурява никакви подходящи условия и грижи на кучетата. Моля за незабавни мерки да ги изведе от там!


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 09.08.202308:40
    Здравейте, уведомяваме Ви, че собственика на кучетата е предупреден да почиства и поддържа двора в чист и приветлив вид, като се отнася хуманно към животните и не нарушава спокойствието на живущите в съседство. При неизпълнение ще бъдат предприети мерки по налагане на санкции.
  • 26.07.202309:59
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали