В процес 57 Приключени 2546

Сигнал №2675

Светофари уредба

Начало
25.07.2023
ID:
2675

Неработещ светофар

Подаден от: Рени Караджова

Място/адрес: Бул. България 77

Описание: Моля да оправите светофарната уредба на бул. България. Липсва светлинен сигнал,посока от бул. България към кв. Запад.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител