В процес 183 Приключени 2648

Сигнал №2671

Опасно дърво

Начало
24.07.2023
ID:
2671

Отпадъци/почистване

Подаден от: Екатерина Боярова

Място/адрес: Ул. Христо Ботев 4-6

Описание: Големият чинар, който се намира над Конската чешма, има нужда от санитарна сеч, защото започнаха често да падат оромни клони, които застрашават живота на преминаващите! Моля да се вземат мерки, преди някой да пострада!!!


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 26.07.202315:27
    Здравейте. Моля да се вземе предвид следния отговор - уведомяваме Ви, че се извърши проверка на място от служители на отдел ЕОС. Установи се, че и двата чинара, находящи се до „Конската чешма“, имат нужда от санитарно почистване и намаляване на короните. Сигнала е записан и ще бъде изпълнен след навлизане на дърветата в невегетационен период /октомври – февруари/.
  • 26.07.202315:26
    Здравейте, уведомяваме Ви, че се извърши проверка на място от служители на отдел ЕОС. Установи се, че дърво /чинар/, засадено в близост до фасадата на блока, има нужда от санитарно почистване. Сигнала е записан и ще бъде изпълнен след навлизане на дърветата в невегетационен период /октомври – февруари/.
  • 24.07.202315:34
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали