В процес 183 Приключени 2648

Сигнал №2670

Нужда от пръскане срещу вредители

Начало
24.07.2023
ID:
2670

Друго

Място/адрес: Книжна фабрика, блок ГНС, квартал ЗАПАД

Описание: Площадките и междублоковите пространства имат СПЕШНА нужда от пръскане срещу бълхи! Въпреки че два пъти сме викали фирма на пръска входовете и всички общи части, положението става все по-зле. Блоковете са пълни!!! С всяко влизане и излизане се внасят в жилищата! Децата са масово нахапани, площадките гъмжат от бълхи!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 25.07.202312:08
    Здравейте, уведомяваме Ви, че при извършена теренна обработка на тревните площи на кв. Запад бе използван препарата „Бандит 10 ЕВ“. Същият е инсектицид с остатъчно действие за контрол на бълхи, кърлежи, хлебарки, комари и мухи. За употреба вътре и около жилищни, обществени, производствени и промишлени сгради, както и за площно третиране срещу бълхи и кърлежи. На 28 юли ще бъде извършена повторна обработка на междублоковото пространство и площадките.
  • 24.07.202313:26
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали