В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №267

Счупена детска площадка Пожарната

Начало
29.06.2020
ID:
267

Опасна детска площадка

Място/адрес: Ул. Речна/зад Пожарната

Описание: Площадките за игра са в изключително лошо състояние, но пиша за тази до Пожарната. Счупени са част от стълбите на пързалката, както и гредите, по които се ходи до самата пързалка, счупена е и още едно съоръжение, както и кошчетата за боклук. Част от гредите на оградата липсват, което е предпоставка за навлизане на улични котки и кучета, които използват пясъчника като тоалетна. В момент в който хигиената и изключ. важна, моля, Общината като съвестен стопанин да се погрижи за собствеността си!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 18.09.202008:42
    Уважаема г-жо Кишишева, детската площадка е отремонтирана.
  • 01.07.202015:17
    Уважаема г-жо Кишишева, до края на месец юли 2020 г. ще бъде направена проверка на място за необходимите ремонтни дейности и ще бъде извършено възлагането им.
  • 29.06.202014:05
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали