В процес 100 Приключени 2826

Сигнал №2668

Бълхи !

Начало
24.07.2023
ID:
2668

Друго

Подаден от: Боряна Карахристева

Място/адрес: Кв.Запад

Описание: На всякъде из квартала са плъзнали бълхи ... Уж беше третирано ,но ефект няма моля да се вземе под внимание проблема :) . Все пак играят деца вън ,а и има опасност да си ги внесем в къщи :)


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 25.07.202312:05
    Здравейте, уведомяваме Ви, че при извършена теренна обработка на тревните площи на кв. Запад бе използван препарата „Бандит 10 ЕВ“. Същият е инсектицид с остатъчно действие за контрол на бълхи, кърлежи, хлебарки, комари и мухи. За употреба вътре и около жилищни, обществени, производствени и промишлени сгради, както и за площно третиране срещу бълхи и кърлежи. На 28 юли ще бъде извършена повторна обработка на междублоковото пространство и площадките.
  • 24.07.202311:49
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали