В процес 188 Приключени 2648

Сигнал №2666

Искане антипаркинг на тротоар

Начало
23.07.2023
ID:
2666

Предложение

Място/адрес: ул. „Княз Борис I“ 8В, 4231 Център, Асеновград, България

Описание: На тротоара между вход А и Б са поставени 4 разпределителни кутии на ОверГаз( за уточнение целия поток газ, който влиза в блока преминава от там) , до които постоянно се паркират автомобили и мотоциклети. Освен това собствениците им ги оставят да работят запалени за дълго време, което може да доведе до много сериозни последствия и запалване или взрив ако има изтичане на газ. Освен това тези изпарения влизат директно в домовете на живущите във блока, тъй като действието се развива под прозорците им. Искането ни е да се поставят антипаркинг скоби или подобни, за да може да се ползва тротоара и превантивно да се опази живота и имуществото на живущите в сградата.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 08.08.202316:14
    Здравейте, уведомяваме Ви, че вашето предложение ще бъде разгледано в комисия по безопасност на движението. В случай, че вашето предложение бъде прието, ще се пристъпи към последващи действия.
  • 24.07.202308:31
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали