В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №2665

Незаконна постройка

Начало
23.07.2023
ID:
2665

Друго

Място/адрес: ул. „Княз Борис I“ 8В, 4231 Център, Асеновград, България

Описание: Обръщам се към вас с молба да бъде проверен статута на временна постройка на тротоара пред блок на адрес ул.Княз Борис 1, N8 , вход Б. От няколко месеца тя се използа за шумни забавления вечерно време. Освен това целия тротоар е зает от паркирани автомобили и мотоциклети. Моля да проверите каква е функцията й и има ли законово основание да бъде там. Към настоящия момент е сборище на младежи във видимо нетрезво състояние. Това се очаква да доведе до множество нарушения в обществения ред и  спокойствието  на живущите в блока и околните къщи. Също така ще последват и сигнали към органите на МВР. С оглед на това и желание да запазим добрия тон и спокойствие на гражданите моля да се предприемат необходимите мерки за премахването й.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител