В процес 183 Приключени 2648

Сигнал №2664

Защитен чинар

Начало
23.07.2023
ID:
2664

Друго

Подаден от: Младен Здравчев

Място/адрес: Център на Асеновград

Описание: Тръба се забива в защитен чинар срещу бившата “Черна котка”.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 26.07.202315:37
    Здравейте, уведомяваме Ви, че се извърши проверка на място от служители на отдел ЕОС. Установи се, че фирмата, извършила електрозахранването на детските колички на ул. „3-ти март“, е забила около 1см от поддържащата тръба в близкостоящият чинар. На 25.07.2023г. тръбата е преместена, а нараняването на дървото е третирано и запечатано с овощарска замазка за недопускане навлизане на болести и вредители.
  • 24.07.202308:29
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали